Xionel 7W 5V Saulės Įkroviklis Stovyklavimui ir Žygiai Nešiojamas Saulės energijos Įkroviklis, Telefonas, Įkroviklis, Veidrodėliai Saulės Skydelis Mobilieji Telefonai

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€14.61

€27.06

-46 %

Žymos:

saulės skydelis, sulankstomas saulės elementų, kempingas saulės skydelis, d-sub, naminis nešiojami saulės generatorius, saulės kolektorių 5v 5w, bbpmu rf ic "iphone" 7, saulės nešiojamų elektros generatorius, 100w saulės skydelis, saulės skydelis 12v 5v

Xionel 7W 5V Saulės Įkroviklis Stovyklavimui ir Žygiai Nešiojamas Saulės energijos Įkroviklis, Telefonas, Įkroviklis, Veidrodėliai Saulės Skydelis Mobilieji Telefonai

Veikimo būdas:

1. Atidaryti saulės baterijomis ir pritvirtinkite jį ant vietų, kur ji gali gauti didžiausią saulės, kaip ir kuprinės, langų, automobilių stiklai, ir kt.

2. Sujunkite ją su jūsų prietaiso maitinimo laidą(nepridedamas).Tinka naudoti mobilieji telefonai, MP3/MP4, skaitmeniniai fotoaparatai, GPS, PSP ir t. t.

3. Produktas bus įkraukite prietaisą iškart, kai saulė yra pakankamai.

Svarbi Informacija:

1. Saulė ne visada streikuoti ji tiesiai ir mes negalime tikėtis gauti visą w peak visą dieną.Anksti ryte, ir vėlai naktį, saulės kolektorių turi daug sumažintas išėjimo maksimali galia prie vidurdienį.Gera taisyklė yra ta, kad jūs galite gauti ekvivalentas apie 42% maksimali galia per 12 valandų saulės šviesos - mažiau drumstas dienų.

2. Kai kurie prietaisai gali ne imti tiesiai iš šio skydo, dėl oro sąlygų ar apribojimų jūsų prietaiso.Jei turite problemų, įsitikinkite, kad kolegija yra ryškioje saulės šviesoje kampu tiesiai į saulę.

3. Rekomenduojama naudoti šio saulės skydelis kartu su daugkartinio įkrovimo baterija (akumuliatorius, todėl energija, saulės skydelis gali būti saugomi.

Maks. Galia 7W
Nominalus Galingumas 1A
Lizdas Standartas USB
Sulankstomas Saulės Skydelis Taip
Prekės Pavadinimas xionel
Tipas Saulės Elementai
Medžiaga Monokristalinius Silicio
Lanksti Saulės Skydelis No
Elementų skaičius 2
Dydis 25* 18* 0.8cm
Funkcija Skubios Pagalbos / Portable / Folding
Skaičių Plokštės 2
Modelio Numeris S-7W2

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai