BSTCR506 "common rail" purkštuvus paprastas testeris/solenoid atpažinimo

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€155.83

Žymos:

aw55 50sn, solenoidinis vožtuvas garantija, electro testeris, solenoido testeris, 4F27E, fluke švino, danfoss solenoidinis vožtuvas, testeris, degalų įpurškimo testeris, solenoidinis vožtuvas werking, bandymo vožtuvas

BSTCR506 "common rail" purkštuvus paprastas testeris/solenoid atpažinimo

1. Galite išbandyti ir valdyti visus pjezo ir eletromagnetic "common rail" purkštuvus, įskaitant Bosch, Denso, Delphi, "Siemens" ir "Continental". 2. Galima purkšti ir teisingą "common rail" purkštuvus su rankiniu siurbliu (antgalis testerio). 3. Gali atpažinti elektromagnetinio vožtuvo varža ir induktyvumas vertė automatiškai, siekiant išvengti žalos solenoido ir "common rail" purkštuvus ir visi common rail " purkštuvų tikrinimo mašinos. 4. Galite išbandyti lygio žalą, common rail purkštuvus elektromagnetiniai vožtuvai.Ir tada suteikia teisę vertinimu, kad "common rail" įpurškimo, gali būti naudojami arba ne. 5. Statyti duomenis common rail purkštuvus elektromagnetiniai vožtuvai, pavyzdžiui, detalės numeris, atsparumas vale ir induktyvumas vertę.

BSTCR506 testeris funkcija

1. Tiesiog bandymas, veikia ir teisingą visų rūšių ir "common rail" purkštuvus.

BSTCR506 gali tiesiog išbandyti ir valdyti visus common rail purkštuvus, įskaitant pjezo ir elektromagnetinio rūšių.Pavyzdžiui, galite patikrinti, Bosch, Denso, Delphi, "Siemens" ir "Continental" common rail " purkštuvus.BSTCR506 galima purkšti ir teisingą "common rail" purkštuvus su rankiniu siurbliu (antgalis testerio).

2. Atpažinti solenoido iš "common rail" purkštuvus automatiškai.

BSTCR506 galite išbandyti tiek varža ir induktyvumas vertybes "common rail" purkštuvus elektromagnetiniai vožtuvai.BSTCR506 stato duomenis common rail purkštuvus elektromagnetiniai vožtuvai, pavyzdžiui, detalės numeris, standartinis varža ir induktyvumas vertybes.BSTCR506 gali palyginti bandymų reikšmės ir vertės standarto pripažinti, magnetinis iš "common rail" purkštuvus.Ir tada bus galima išvengti žalos "common rail" purkštuvų, common rail purkštuvus elektromagnetiniai vožtuvai ir visų rūšių common rail sistemos bandymo mašinos.

3. Bandymo žalos dydį elektromagnetinės sklendės ir "common rail" purkštuvus.

BSTCR506 galite išbandyti lygio žalą, common rail purkštuvus elektromagnetiniai vožtuvai pagal varža ir induktyvumas vertybes, ir tada gali padaryti teisę nuomone, kad jei "common rail" įpurškimo, gali būti naudojami arba ne.

Pakavimo BSTCR506 testeris

1. Vienas vienetas BSTCR506 pagrindinis testeris. 2. Vienam pagrindinių kabelis su 2 pin jungties ir 7 skristi laidai, jungtys. 3. Vieno vieneto baterijos maitinimo kabelis. 4. Vienas vienetas 12VDC 6A maitinimo kabelis. 5. Vienas vienetas eksploatavimo instrukcija.

Prekės Pavadinimas BSTSparkTec
Prekės Svoris 2kg
Elemento Plotis 12.6cm
Išorės Bandymų, Sertifikavimo ISO9000
Galia 10-28VDC
Medžiagos Tipas plastikiniu dangčiu, elektros valdyba
Elemento Tipas Elektros Testeriai & Bandymų Veda
Modelio Pavadinimas BSTCR506
Elemento Aukštis 27cm
Įtampa 100-240VAC
elektroninis No
Elemento Ilgio 23.5cm

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai