Dbs30130 string rinkinys, skirtas 6-string bass guitar, nerūdijančio plieno, vidutinis, 30-130, "Dunlop"

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€32.18

Žymos:

gitaros pasiimti tortex, "dunlop" jazz, gitara plektras, "dunlop" pasiimti, "dunlop" gitara, plektras, "dunlop" tortex, "dunlop" tarpininkas, džiazo pasiimti, "dunlop" gitaros pasiimti

Dbs30130 string rinkinys, skirtas 6-string bass guitar, nerūdijančio plieno, vidutinis, 30-130, "Dunlop"

Šviesus skylių garso.

Aiškaus atsakymo.

Agresyvus jausmas.

Pagaminta JAV.

Boso gitaristų reikia, kad jų stygos seka, stiprybės ir universalumo.Ir tai, ką "Dunlop" nėra.

"Dunlop" stygos bosinė gitara pasiūlyti muzikantus, visų stilių ir aštrių vidutinių dažnių, platus bass ir growling, girdimas bet juosta.Kruopščiai atrinktų santykis pagrindo skersmuo ir pynimo leidžia gaminti sekas su mažiau įtampos, pagalbos patvarumo ir minimalus susitraukimas laiko.

Kiekvieną rinkinį turi išskirtinę pusiausvyrą tarp stygos ir stebėtinai platus dinaminis diapazonas.Plieno nerijos ryškių ir skylių garso.

Atidarymo nauja "Dunlop" stygos, jūs pamatysite, kad jie yra supakuoti ne plastiko, tačiau ypatingą VCI paketai (garai korozijos inhibitorius).Vokai, pagaminti naudojant šią technologiją, sukuria apsauginį barjerą aplink eilutę ir išlaikyti reikiamą drėgmės lygis, apsaugoti ją nuo rūdžių.Pagal VCI vokai išlaikyti sekas, kaip šviežia, kaip dieną, kad jie buvo pagaminti.

Nerūdijančio plieno juostelių.

Storis sekas: .030, .045, .065, .085, .105, .130

Prekių pristatymas yra atliekamas bendrovės sdek ar pašto rusijos Federacijos.

Kaip taisyklė, nedidelio dydžio prekės (reikmenys) pristatomos paštu, didelio dydžio (įrankiai ir įranga) yra pristatomos SDEC.

Siekiant sumažinti laivybos kaina, naudoti kuponus mūsų parduotuvės =)))

Dėmesio!!!Jei jūsų vietovėje nėra punkte, išdavimo SDEC, mes siūlome pristatymas į artimiausią tašką, ar galite užsisakyti komentarą užsakymo pristatymas "iki durų".Šiuo atveju, pristatymas bus mokama pagal jus, be to, gavus sklypo.

Apie parduotuvę "muzsale"

Mes parduodame prekes iš oficialių atstovų pasaulyje prekinių ženklų rusijos Federacijos teritorijoje.Mes dirbame dėl rinkos muzikos instrumentų ir muzikos įranga nuo 2009 metų. Nuolatiniai rėmėjai-visi-rusijos ir tarptautinių varžybų, kultūros ir švietimo projektus.

Mūsų patirtis leidžia suteikti jums įdomiausius prekes iš daugybę.Visos prekes turi garantija iš oficialių tiekėjų.

Visos prekės yra apdrausti.Tai yra didžiulis pliusas, dirbti su mumis.Prenumeruoti mūsų puslapyje.Jūs išmoksite, visų pirma, apie naujas prekes ir geros nuolaidos pirmas.

Laimingas pirkinių!

Nuoširdžiausi Linkėjimai, komanda MuzSale

Prekės Pavadinimas "Dunlop"

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai