EPON OLT ONU PX20+ 8 PON uosto OLT GEPON 4 SFP 1,25 G/10G PK INTERNETO Maršrutizatorius (Switch multimode valdymo Atviros programinės įrangos, 8 PON uosto

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€74.64

€96.94

-23 %

Žymos:

poe sfp, pluošto jungiklis, vyras shose, optinio pluošto jungiklis, hydrophob, didelis elnių, 8 port sfp jungiklis, mažo galingumo vandens siurblys, cool story bro, pon sfp

E08 EPON OLT 8 PON uosto OLT GEPON paramos L3 Maršrutizatorius (Switch

E 0 8 serija yra integruota aukštos, vidutinės talpos dėžutė ERON OLT perjungimo įrangą sukūrė Hongsheng Guang Shenzhen operatoriaus prieigos ir įmonių parkas tinklo.Produktas taip IEEE802.3ah techninius standartus ir atitinka reikalavimus EPON OLT įranga "YD/T 1475-2006 prieigos tinklo techniniai reikalavimai".Jis turi gerą atvirumas, didelės talpos, aukšta patikimumą ir visas programinės įrangos funkcijas.Jis yra plačiai naudojamas statybos metu (tinklo paslauga), specialios tinklo statybos, įmonių tinklo parko prieigos ir kitos prieigos tinklo statybos.

1:PX20+++(4DB)už OLT

2:XPON ONU(1,25 G)

3:SPF ONU EPON stick(1,25 G)

4:8 EPON 10G=8PON+4RJ45(1000M)+4(10G) +1NMS+1CONSOLE

5:8 EPON 1,25 G=8PON+4RJ45(1000M)+4(1,25 G) +1NMS+1CONSOLE

Privalumas :

EPON:OLT taip techninio standarto IEEE802.3ah ir China telecom". (YD/T 1475-2006)

l Galia: Kiekvienas PON palaiko iki 64 terminalai, visa prietaisas palaiko iki 256 Pareiga pagal pilną konfigūraciją.

l Uplink: remti elektros ir optiniai moduliai, gali būti lanksčiai konfigūruojami pagal skirtingų tinklų.

l Matmenys: 1U kasetės sutaupyti vietos, mažas energijos suvartojimas ir sutaupyti sąnaudas.

l Optinės Linijos Apsauga: parama automatiškai perjungti, kai linija yra derinti.

l Aukštas patikimumas: palaiko dvigubą maitinimą(Numatytasis vieno maitinimo šaltinio).Produkto Aprašymas

Modelis

E08

DDR

512M

FLASH

16M

Dydis (L*W*H)

P roduct dydis: 442mm x 260mm x 44mm

: 5-20 mm×3 7, 2mm x 87 mm

Svoris

Uplink

VNT

8

Vario

4*10/100/1000Mauto-derėtis,RJ 4 5

SFP

4 SFP lizdai

PON

VNT

4

PhysicalInterface

4 SFP lizdai

Jungties Tipas

1000BASE-PX20+ /PX20++/PX20+++

Maksimalus skaldymo santykis

1:64

Valdymo Uostuose

KONSOLĖS prievadas /NPS UOSTO

Įėjimo Galia

AC: 100V~ 240V AC 47/63Hz

Paramos standartas

IEEE 802.3 ah EPON

IEEE802.3(10Base-T)

IEEE802.3u(100Base-TX)

IEEE802.3z( 1000BASE-X )

IEEE802.3ab( 1000Base-T )

IEEE802.1Q(VLAN)

IEEEE802.1d(STP)

IEEEE802.1W(RSTP)

IEEE802.1p(COS)

IEEE802.1x(Uosto Kontrolės)

IEEE802.3x( flow-control )

Kiekvieną OLT sąsaja palaiko dauguma 64 ONU;

Perdavimo atstumas kiekvieno OLT yra ne daugiau 20Km

PON funkcija

Parama auto užsiregistruoti ir patvirtinti

Juodasis ir baltasis sąrašas onu

DBA konfigūruoti

P2P

ONU leidimo

Sluoksnis 2/ 3 funkcija

VLAN,QinQ,nuoroda convergency, transliacijos strom kontrolės

Paramos labiausiai 409 4 VLAN;vykdymo statistika

16K MAC adresą, mac adresą, valdymo

Uosto veidrodis / Statinė Liemens

Paramos RSTP

Storm control

Paramos IGMP Snooping/proxy

Paramos 512 maršrutizatorius šeimininkai

Paramos 64 maršrutizatorius potinkliai

Riba kiekis maksimalus vartotojo kiekviename uoste

Uosto i s olation

Packe storm control

ACL prieigos kontrolė pagal duomenų srautą

QoS remiantis uosto, VID, TOS ir MAC adresas;

Encrytion iš PON uosto perduoti duomenis

Paramos 802.1 X atpažinimas

Konfigūracija ir M anagement

SNMP / NMS

WebGUI valdymas

CLI, SNMP, TELNET,grupių ir pan.

SSHv1/v2

Programinė įranga ir bootrom atnaujinti pagal TFSP ir FTP

Vietos serveryje syslog įrašyti sistema žurnalas

Kinų/anglų komandinė eilutė

Ping ir traceroute

Debug /Log valdymas

Vartotojo valdymo;

Signalizacijos valdymas.

Žaibas

Paslaugos ir uosto apsaugos nuo žaibo

Priežiūra

Telnet nuotolinė priežiūra

Temperatūra

- 1 0 ℃ ~ 6 0 ℃

Oro drėgnumas

5%~ 95%

Įmonės Informacija

Produktų Statusas Sandėlyje
OLT 8 EPON 1,25 G/10G
Tipas Jungtys
Jungties Tipas 1000BASE-PX20+/PX20++/PX20+++
Modelio Numeris ANDDEAR-8-EPON
Pakuotė Taip
Prekės Pavadinimas ANDDEAR
Vario 4*10/100/1000Mauto-derėtis,RJ45
sfp
PX20+++ 7DB
8 EPON 1,25 G 8 SFP 1,25 G
SFP ONU 1,25 G
Dydis 520mm*372mm*87mm
8 EPON 10G 4 10G SFP
onu xpon 1.25/2.5 G

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai